REGULAMIN

 

 

 

 Nr. rachunku bankowego naszej firmy

         mBank

 

Zakupy i transport:

 

Po dokonaniu zakupu, proszę o pisemne (e-mail) podanie dokładnego adresu pod który ma być dostarczona przesyłka, oraz informacji dotyczącej rodzaju preferowanej przez Państwa przesyłki.

 

Zakupione przez Państwa przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, lub Poczty Polskiej.

Do każdego zakupionego przez Państwa towaru dołączamy fakturę VAT bądź paragon. Przedmioty wysyłane w trybie priorytetowym do godziny 15-stej każdego dnia roboczego, dotrą do Państwa w kolejnym dniu roboczym.

Zakup kilku przedmiotów jednocześnie nie spowoduje zwiększenia kosztów przesyłki, pod warunkiem że nie przekroczy ona limitu wagowego.

Preferowana jest przedpłata na konto, bądź za pośrednictwem opcji "płacę z allegro" (dla posiadaczy kont allegro). Jeżeli dokonana przez Państwa wpłata zostanie potwierdzona do godziny 12:00, paczka zostanie wysłana tego samego dnia roboczego.

Opcja "za pobraniem" dostępna po uprzednim złożeniu zamówienia pocztą elektroniczną na nasz adres e-mail, lub dla użytkowników posiadających konto "allegro". Na życzenie możemy ubezpieczyć paczkę.

 

Z uwagi na hurtową specyfikę naszej działalności, oraz możliwość wyczerpania stanów magazynowych, zastrzegamy sobie możliwość wycofania aukcji (w przypadku allegro) przed terminem jej zakończenia.

 

 Nr. naszego rachunku bankowego

mBank

67-1140-2004-0000-3502-7466-6343